Pamiętacie serię filmów „Ted”? Przyszła pora na serial!

ADMINISTRACJA30 listopada, 2023

Peacock ogłosił premierę nowego serialu, będącego prequelem popularnej serii „Ted”, z pierwszym zwiastunem już dostępnym. Planowany debiut serialu na platformie ma nastąpić na początku przyszłego roku. Widzowie w Polsce będą mieli okazję obejrzeć tę produkcję dzięki SkyShowtime.

Oryginalny film „Ted” z 2012 roku spotkał się z ciepłym przyjęciem przez publiczność. A to z kolei skłoniło twórców do stworzenia kontynuacji trzy lata później. Teraz, Seth MacFarlane postanowił powrócić do tego uniwersum, prezentując widzom prequel do znanej historii.

O czym opowie nam serial?

Serial „Ted” zabierze widzów w podróż do wydarzeń, które do tej pory były znane tylko z opowiadań. To historia ośmioletniego Johna Bennetta, który na gwiazdkę otrzymał pluszowego misia, który ożył dzięki świątecznemu zaklęciu. Serial przedstawi początki relacji między Johnem a jego niezwykłym misiem.

W pierwszym zwiastunie nowej serii „Ted” widzimy, jak miś Ted staje przed wyzwaniem szkolnego życia. podczas gdy młody John (w którego wciela się Max Burkholder, znanego z filmu „Noc oczyszczenia”) mierzy się z różnymi trudnościami.

Scenariusz i reżyseria

Seth MacFarlane, twórca uniwersum „Ted”, pełni w serialu wiele ról – jest reżyserem, scenarzystą, a także wciela się w postać Teda. Jego zaangażowanie w projekt gwarantuje, że serial będzie wierny duchowi oryginalnego filmu. Ostatnio opublikowano zwiastun nowego serialu „Ted”, będącego prequelem popularnej serii filmowej, która rozpoczęła się w 2012 roku.

W obsadzie serialu znalazły się takie gwiazdy jak Seth MacFarlane, Max Burkholder, Alanna Ubach, Scott Grimes oraz Giorgia Whigham. Serial będzie składał się z ośmiu odcinków, z amerykańską premierą zaplanowaną na 11 stycznia. Polska premiera na platformie SkyShowtime odbędzie się w 2024 roku, choć dokładna data jeszcze nie została ustalona.

Zarys fabuły

W prequelu serii filmowej o Tedzie akcja rozgrywa się w 1993 roku. W tym czasie sława pluszowego misia Teda już wygasła, a on sam mieszka w mieście Framingham w stanie Massachusetts. Jego współlokatorami są 16-letni John Bennett, najlepszy przyjaciel Teda, rodzice Johna – Matty i Susan, oraz kuzynka Blaire. Mimo że Ted może nie zawsze pozytywnie wpływać na Johna, w głębi serca jest on lojalnym przyjacielem, gotowym do poświęceń w imię przyjaźni.

Udostępnij: